Hammer | Iron 6 | Black | 6.56 " | IPS | 1612 x 720 pixels | Mediatek | Dimensity 6300 | Internal RAM 6 GB | 128 GB | microSD |
- TootjadHammer
- Mudel: TEL001052
- Saadavus: 1
-
323€
Hammer | Iron 6 | Black | 6.56 " | IPS | 1612 x 720 pixels | Mediatek | Dimensity 6300 | Internal RAM 6 GB | 128 GB | microSD | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 64 MP | Android | 15 | 6050 mAh
| All | |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 6050 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1612 x 720 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.56 " |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 184 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.31 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2014 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 64 MP |
| Producer | Hammer |
| Producer product name | Iron 6 |
| Protsessori mudel | Dimensity 6300 |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Protsessorituumad | 8 |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisemine RAM | 6 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.000828 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








